Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Ankara - Çorlu Uçak Bileti

Ankara - Çorlu Uçak Bileti

 

Ankara

Çorlu Uçak Biletiİç Anadolu Bölgesi’nde yer alan başkent Ankara ile Marmara Bölgesi’nin Balkanlar kesiminde yer alan Tekirdağ şehirleri arasında altı yüz kilometrelik bir yol bulunuyor.


Tekirdağ’ın en önemli ticaret merkezi ve en kalabalık ilçesi olan Çorlu, havaalanına sahip olması nedeniyle Anadolu’nun hemen hemen tüm kentleri ile uçak bileti vasıtasıyla ulaşım sağlayabiliyor. Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışlı olarak Anadolu Jet Havayolları tarafından gerçekleştirilen direkt uçuşlar neticesinde Ankara‘dan Tekirdağ – Çorlu ulaşımı 1 saat 5 dakika sürüyor. 6 saatlik karayolu ulaşımına göre daha pratik ve daha ekonomik olan havayolu yolculuğu, şehirler arası ticari ilişkileri de önemli bir ölçüde geliştiriyor.


Ankara – Çorlu arasında uçak bileti hizmeti sunan Anadolu Jet Havayolları’nın uçak bileti seçeneklerine PratikUcakBileti.com adresinden online ve taksitli olarak ulaşabilirsiniz. 444 1 883 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet veren Pratik Uçak Bileti sistemi, telefon üzerinden de uçak bileti satın alabilmenize olanak sağlıyor. Tüm havayolu firmalarının uçak bileti kampanyalarıPratikUcakBileti.com üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Haberler